16113942_107126169797888_4138338862733135227_n
Провідний фахівець
Андрєєвська Лілія Іванівна

«Відділ організації дозвілля та масових заходів»

Відділ організації дозвілля та масових заходів  є структурним підрозділом ХОЦМ. Метою діяльності відділу є підтримка молодіжних творчих колективів та обдарованої молоді. До основних завдань відділу входить розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення умов для відродження і розвитку культури української нації, культурної самобутності молоді, яка проживає в районах Харківської області.

Загальна функція відділу:

 • популяризація українського мистецтва;
 • сприяння збереженню та відродженню народних ремесел;
 • підтримка молодіжних творчих колективів та обдарованої молоді;
 • сприяння організації та проведенню гастролей та обміну молодіжними   художніми колективами в області, в Україні та за кордоном;
 • організація концертних та ігрових програм, культурно-мистецьких заходів, фестивалів, конкурсів, флешмобів, акцій, виставок та інших культмасових заходів;
 • організація тематичного дозвілля дітей та молоді, проведення майстер-класів серед керівників, педагогів та волонтерів, що працюють з молоддю у позашкільний час, надання методичної допомоги для покращення роботи;
 • участь спільно з іншими організаціями, в тому числі зарубіжними, у різноманітних фестивалях, конкурсах, концертах, аукціонах, виставках тощо;
 • підтримка професійної та самодіяльної художньої творчості дітей та молоді, співпраця з творчими спілками та об’єднаннями, патріотичними об’єднаннями, просвітницькими, спортивними закладами та секціями, фізкультурно-оздоровчими клубами, центрами та іншими позашкільними навчальними закладами, молодіжними та дитячими клубами за місцем проживання;
 • залучення молоді до волонтерських організацій;
 • аналіз організації творчості та дозвілля молоді в районах Харківської області.

Відділ організації дозвілля та масових заходів на підставі плану обласних заходів із реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» у Харківській області на 2016-2020 роки та календарного плану роботи КУ «ХОЦМ» організовує та пропонує молоді такі проектні заходи:

Обласний фестиваль української пісні

Мета фестивалю: надання практичної та методичної допомоги молодим спеціалістам – керівникам дитячих та юнацьких творчих колективів, сприяння залученню до творчої діяльності дітей, підлітків та молоді, що мешкають в містах і сільських районах Харківської області, організація змістовно-тематичного дозвілля.

Учасники фестивалю: підлітки та молодь, що мешкають в містах та сільський місцевості Харківської області.

Фестиваль поділяється на кілька етапів. Спочатку проходять відбіркові тури в районах Харківської області, після їх завершення підбиваються підсумки і проводиться фінальний гала-концерт фестивалю, участь в якому беруть кращі виконавці та колективи Харківської області. Переможці фестивалю нагороджуються дипломами та отримують можливість безкоштовного відпочинку в дитячих оздоровчих таборах України та Харківської області.

Культурно – просвітницька акція «Ми-разом!»

Мета: створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості, організація змістовного творчого дозвілля молоді, що мешкають в містах та сільській місцевості Харківської області; майстер класи та семінари для молоді та волонтерів, що працюють с молоддю та молодіжними об’єднаннями. Основне завдання заходу – реалізація молодіжної політики на території Харківської області. Захід проводитиметься в різних населених пунктах та оздоровчих таборах Харківської області.

Учасники: учні старших класів середніх шкіл, молодь, молоді педагоги.

Програма заходу складається з двох частин.Перша – це методична розважально – ігрова программа «Його Величність Гра», в якій ведучий в розважально-ігровому форматі проводить інтерактивні тематичні ігри з глядачами на розвиток саморганізації та колективної діяльності, на кмітливість та логіку мислення. Друга частина – це майстер-клас для педагогів.

Фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Цирк ІІІ тисячоліття»

Мета: організація тематичного, творчого дозвілля підлітків та молоді, налагодження дружніх та творчих стосунків між підлітками та молоддю,  що мешкають в містах та сільських районах Харківської області.

Учасники: обдаровані підлітки та творча молодь, що мешкають в містах та сільських районах Харківської області.

Фестиваль проводиться в приміщенні і за підтримки Харківського державного цирку щороку, на початку грудня. Беруть участь у фестивалі юнацькі циркові колективи Харкова і Харківської області.

Обласний фестиваль з основ цивільного захисту «Школа життя»

Мета: формування національної свідомості, патріотичних почуттів і громадянського обов’язку у молоді України, патріотичне виховання, розвиток моральності та прищеплення загальнолюдських цінностей молоді, формування позитивної мотивації щодо здорового способу життя, культури здоров’я серед молоді, знайомство молоді з основами здорового способу життя, здійснення профілактичної роботи з негативними проявами у молодіжному середовищі, формування теоретичних та практичних навичок здорового способу життя молоді, формування творчої особистості здатної до саморозвитку, самоосвіти і само актуалізації.

Учасники: учні старших класів середніх шкіл, молодь, що мешкають в містах та сільських районах Харківської області.

Заходи фестивалю проходять на базі Навчально центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України в с. Ватутіне або в формі виїздів в міста, райони та оздоровчі табори Харківської області.

abstrakciya-zeleno-biryuzovaya
Начальник відділу
Панаетов Григорій Костянтинович

Відділ з реалізації молодіжної політики та формування здорового способу життя

Метою відділу є забезпечення роботи Установи у сфері реалізації молодіжної політики та формування здорового способу життя на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України, Законами України, іншими нормативно-правовими актами.

Основними завданнями відділу є:

 • Сприяння організації заходів з реалізації молодіжної політики та спрямованих на формування здорового способу життя на території Харківської області.
 • Сприяння організації оздоровлення та відпочинку дітей, координації заходів із підготовки та перебігу оздоровчої кампанії, у т.ч. стосовно функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
 • Дослідження, узагальнення та розповсюдження досвіду роботи дитячих та молодіжних організацій, надання необхідної інформації та рекомендації щодо діяльності молодіжних організацій.
 • Організація співпраці молодіжних та студентських організацій  при підготовці та проведенні заходів для молоді.
 • Координація проведення заходів з реалізації проектів програм, розроблених дитячими та молодіжними організаціями.
 • Збір інформації про молодіжні та дитячі організації (структура, кількісний склад, статут тощо) на території Харківської області та дослідження їхньої діяльності.

Відділ готує пропозиції до проєктів державних, галузевих та регіональних програм з реалізації молодіжної політики та спрямованих на формування здорового способу життя, забезпечує іх виконання. Готує пропозиції стосовно вдосконалення нормативно-правової бази з питань, що належать до його компетенції, і вносить іх в установленому порядку на розгляд відділу молодіжної політики та організації оздоровлення дітей Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Міністерства у справах молоді та спорту України. Сприяє в межах своїх повноважень виконанню програм (проєктів), розроблених молодіжними, дитячими та іншими громадськими організаціями. Організовує та бере участь у проведенні конкурсів, виставок, фестивалів, конференцій, форумів, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього та інтелектуального рівня молоді. Організовує та сприяє в межах своїх повноважень заходам щодо утвердження моральності, патріотизму  та духовності, формування загальнолюдських життєвих цінностей у молодіжному середовищі. Забезпечує в межах своїх повноважень здійснення заходів щодо міжнародного співробітництва з питань, що належать до його компетенції. Виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.

Відділ з реалізації молодіжної політики та формування здорового способу життя організовує та пропонує молоді такі проектні заходи:

Акція «Психологічна допомога «Довіра молоді»

Акція «Психологічна допомога «Довіра молоді» проводиться для учнів, іх батьків, молоді та педагогів, шляхом допомоги кваліфікованих спеціалістів. Мета проведення акції включає в себе такі фактори, як профілактика аутоагресивної поведінки дітей та підлітків, превенція негативного впливу на дитячу свідомість Інтернет сайтів, організація просвітницької роботи з батьківською громадськістю, обговорення актуальних проблем життєдіяльності сучасної молодої людини. Також всі присутні мають можливість задати питання та отримати відповіді у досвідчених фахівців.

Сприяння проведенню інформаційно-просвітницьких заходів (лекцій, конференцій, семінарів, виставок, акцій, тренінгів тощо) під гаслом «Здоровий спосіб життя – це запорука здоров’я, краси та продуктивної праці!»

У містах Харківської області, при співпраці з молодіжними організаціями, проводяться презентації проектів  та семінари-тренінги на тему «Здоровий спосіб життя – це запорука здоров’я, краси та продуктивної праці!»

Заходи з популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Участь в організації всеукраїнського фестивалю субкультур “Юнити”. Метою фестивалю була популяризація субкультур, пропаганда здорового способу життя, виявлення та сприяння розвитку талановитої молоді. У заході прийняли участь активна молодь Лозової, інших міст, районів і областей України віком від 5 до 35 років.

20464366_249897198854117_2137092474_n
Начальник відділу
Раковська Неля Федорівна
17390595_1802895806402223_2074873491353113180_o
Провідний фахівець
Комардіна Валерія

Молодіжний центр праці

Назва заходу: «Учбовий проект Болгарія»

Протягом  2017 року

Мета проекту: Створення умов для зайнятості молод  і в літній період, сприяння організації проходження практики та додаткового професійного навчання. Надання профорієнтаційної інформації для молоді, ознайомлення із станом та потребами ринку праці, вимогами до роботодавців щодо підбору персоналу, можливостями професійно-кваліфікаційного становлення, проведення профвідбору для сезонного працевлаштування якості вожатих в Дитячі оздоровчі центри та Республіку Болгарія.

Завдання проекту:

 • сприяння зайнятості молоді в літній період;
 • надання можливості підвищення професійної кваліфікації робочої професії у сфері готельно-ресторанного бізнесу;
 • проходження учасниками проекту учбової тренінгової програми європейського формату з професій готельно-ресторанного бізнесу;
 • сприяння налагодженню контактів учбових закладів міста Харкова та Центру професійного навчання в сфері туризму Республіки Болгарія;
 • вивчення міжнародного досвіду із організації зайнятості молоді, зокрема в частині покращення умов виходу молодих фацівців на європейський ринок праці;
 • сприяння участі молоді в програмі стажування в Республіці Болгарія;

Очікуваний результат:

 • отримання студентами посвідчення про закінчення курсів по професіям готельно-ресторанного бізнесу Професійного Центру з туризму Слава національної агенціїї професійної освіти та навчання Республіки Болгарія.
 • розширення списку вакансій для працевлаштування студентів;
 • проходження студентами практики у готельних комплексах Болгарії,
 • набуття професійного розвитку з урахуванням досвіду іншої країни;
 • сприяння покращенню конкурентоспроможності молодих фахівців.

Учасниками проекту є студентська  молодь.

10401451_974389519300498_5321632574529173693_n
Начальник відділу
Гергелюк Олена Вячеславівна
IMG_0332-1-перетянутый-1170x750
Провідний фахівець
Кладійова Анастасія Василівна
15127590_1419880511375355_500542125_o
Директор - Начальник відділу
Радченко Максим Олександрович
19961407_1401404649941527_5947137396390683222_n
Провідний фахівець
Ковалевська Анастасія

«Відділ по роботі з громадськими організаціями та студентством»

Відділ по роботі з громадськими організаціями та студентством є структурним підрозділом ХОЦМ.

Основним напрямком діяльності відділу по роботі з громадськими організаціями та студентством є:

 • підтримка діяльності молодіжних громадських об’єднань та ініціатив молоді;
 • розробка конкретних програм та планів заходів, спрямованих на розвиток соціальних, творчих, духовних інтересів дітей та молоді;
 • підтримка студентського самоврядування, розвиток міжнародної міжвузівської співпраці, громадської активності молоді;
 • здійснення інформаційно-методичної підтримки громадських студентських та молодіжних організацій через впуск інформаційних довідників та розміщення на Web-сайті центру матеріалів на допомогу організації в її діяльності;
 • залучення молодіжних організацій до різноманітних акцій, програм;
 • ведення інформаційної електронної бази даних щодо дитячих та молодіжних організацій;
 • організація виїзних семінарів та «круглих» столів для активізації діяльності місцевих студентських та молодіжних організацій з залученням фахівців, молодіжних лідерів;
 • участь у розробці інформаційно-методичної літератури (посібників, буклетів), пов’язаних з діяльністю відділу для молоді.

Відділ по роботі з громадськими організаціями та студентством на підставі плану обласних заходів із реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» у Харківській області на 2016-2020 роки, затвердженого розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації № 271 від 22.06.2016 року та соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням XXVII сесії VI скликання № 886-VI від 19.12.2013 року та календарного плану роботи КУ «ХОЦМ» організовує та пропонує молоді такі проектні заходи:

 • Відкриті зустрічі з представниками громадських молодіжних організацій;
 • Відкриті зустрічі з представниками громадських молодіжних організацій;
 • Реалізація соціально-спортивного проекту «Здорова нація – майбутнє України» (м. Лозова);
 • Школа публічного адміністрування та управління проектами.

Завантажити повну інформацію

 

abstrakciya-zeleno-biryuzovaya
Головний бухгалтер
Тимошевська Наталія Миколаївна
11666273_732013800275677_6088496835945259934_n
Бухгалтер
Губар Анна Андріївна
abstrakciya-zeleno-biryuzovaya
Фахівець з кадрової роботи
Обозна Валентина Олександрівна