Форум “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці”

10 жовтня 2017 року у місті Харкові в рамках реалізації «Українського Пакту заради молоді-2020» Міністерством молоді та спорту України спільно з Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної відповідальності», Фондом народонаселення ООН та Харківським обласним центром молоді заплановано проведення Форуму «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»
На форумі планується підписання Пакту заради молоді компаніями Харківської області.
Форум проводиться з метою створення майданчика для діалогу між компаніями та активною молоддю з питань покращення працевлаштування і створення робочих місць, а також для популяризації ідей «Українського Пакту для молоді-2020» у регіонах України.
Метою Пакту є запровадження сучасних європейських механізмів та підходів до роботи з молоддю та консолідація зусиль держави, громадськості та бізнесу для вирішення проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. 
Пакт передбачає сприяння створенню як мінімум 300 партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором, забезпечення 10 000 місць для стажування та першого робочого місця молоді.
За додатковою інформацією звертатись до Департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту (тел. +38 044-287-24-57, e-mail: krav4enko2011@ukr.net) та координатора проекту –Тараса Деркача (тел. +38 044-292-02-48, e-mail: td@csr-ukraine.org)

Поділитися

Залишити коментар